меню
Майстер-клас Сагатюк Ярослава

МК
«Бенто торт з нуля»

+ бонус «Cake to Go» радість у склянці
Найпопулярніший торт, який Ви з легкістю зможете зробити після нашого МК.

Ми разом пройдемо весь шлях створення Бенто тортика. З початкового - приготування начинок та бісквітів, дозавершального етапу- декорування та пакування.

Ви дізнаєтеся та навчитеся усім тонкощам та секретам оформлення. Навіть якщо Ви не художник — Вам з легкістю вдасться зробити ідеальний малюнок та напис.

Кулінарна школа «Lemon Cookery school» відкриває курси для бажаючих навчитися приголомшливо готувати, заробляти випікаючи вдома десерти, а також для кондитерів початківців та практикуючих.
В програмі 5 начинок:
— Карамель фундук

 — Шоколад Банан Карамель

 — Малина Лимон

 — Снікерс

 — Вишня Шоколад

+ Бонус, ми зробимо Бенто трайфли, які тільки починають набирати свою популярність і скоро будуть невід'ємною частиною асортименту всіх
кав’ярень.

За цей день ми з Вами обговоримо термін зберігання, нюанси транспортування, де черпаємо ідеї, де закуповуємо найкращі інгредіенти та багато іншого.


21 червня 2024/ кулінарна школа «Lemon»
Запис на майстер-клас «Бенто торт з нуля»
від Сагатюк Ярослава
Вартість відвідування майстер-класу
3600 грн
Передплата для бронювання місця 1000 грн

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Правила повернення та відшкодування:
  1. Ми приймаємо платежі наступними способами: переказ на банківську карту, переказ на рахунок фізичної особи-підприємця (ФОП), міжнародний переказ та оплата через PayPal.
  2. Будь ласка, зверніть увагу, що відповідно до наших правил, передплата повертається тільки у випадку, якщо ви повідомите про своє рішення про відмову від участі в майстер-класі не пізніше, ніж за 7 днів до запланованої дати.

  3. Ви маєте можливість перенести передплату на іншу доступну дату, але це можливо лише в тому випадку, якщо ви надішлете запит на перенесення не пізніше, ніж за 3 дні до запланованої дати майстер-класу.

  4. Важливо зауважити, що у випадку початку активних бойових дій (військових конфліктів), передплата повертається у повному обсязі відповідно до умов та строків, визначених законодавством.