меню
Онлайн курс Анна Мороко

Трайфли «Cake to go!»

Відкрийте для себе таємниці створення найніжніших трайфлів, які покорять вашіх клієнтів!

Швидкість в приготовленні та можливість підготовки заготовок заздалегідь - ось ключові моменти наших курсів. З нашими методами ви зможете створювати вражаючі трайфли всього за 5 хвилин!

Трайфл «Oreo»: Солодкий і ароматний трайфл з шарами темних бісквітів , вершків та шоколадного крему.

Трайфл «Mega Snickers»: Насолоджуйтеся багатим смаком карамелі, кремом, шматочками арахісу та шоколаду.

Трайфл «Лавандовий»: Ніжним десертом з вершків, крем чізу, лавандового бісквіту та чорної смородини.

Трайфл «3 молока»: Солодкий та ніжний трайфл, приготований на основі трьох видів молока та збитих вершків, розкривається в роті з особливою легкістю та насиченим смаком.

Трайфл «Бананове диво»: Цей десерт зі кусочками бананів, заварного крему, згущеного молока, дуже смачний та надзвичайно дивовижний.

Трайфл «Наполеон з яблуко-карамеллю»: Розкішний трайфл із шаром карамелізованих яблук, ніжною карамеллю та заварним кремом, при кожному укусі ви насолоджуєтеся апетитним хрускотом та невагомістю, завдяки вишуканому листковому тісту.

Приєднуйтеся до нашого курсу вже сьогодні, щоб розкрити всі секрети успішного виготовлення трайфлів та почати творити смачні та елегантні десерти, які зроблять вас справжнім майстром у світі кондитерської майстерності!


  Приєднуйтесь до нашого курсу сьогодні, щоб розкрити всі секрети успішного виготовлення трайфлів та почати творити смачні та елегантні десерти, які зроблять вас справжнім майстром у світі кондитерської майстерності!

  Переваги онлайн формату включають:
  1. Гнучкість розкладу: Ви можете навчатися у зручний для вас час, не обмежуючи себе годинами занять у класі.
  2. Доступність з будь-якої точки світу: Онлайн курси дозволяють вам отримати доступ до якісної освіти навіть там, де немає можливості відвідати фізичний заклад.
  3. Широкий вибір курсів: Онлайн платформи пропонують різноманітні курси на різні теми, що дозволяє вам вибрати саме той, який вас цікавить.
  4. Інтерактивність: Багато онлайн курсів мають відеоуроки, тестування та можливість взаємодії з іншими студентами та викладачами через форуми та чати.
  5. Економія часу та грошей: Ви не тратите час на дорогу до навчального закладу та можливість витратити менше коштів на транспорт та інші витрати.
  6. Можливість самостійного темпу: Ви можете навчатися у власному темпі, переглядаючи матеріали стільки разів, скільки потрібно, щоб зрозуміти їх повністю.
  9 березня 2024 року / КУЛІНАРНА ШКОЛА «LEMON»
  Online course
  ТРАЙФЛИ «CAKE TO GO!»

  Шеф кондитер Анна Мороко
  Вартість курсу на вибір:
  тариф Standard 1200 грн
  Пдф файл із рецептурами
  Пдф диплом
  Відео курс

  Тариф Maximum 1700 грн
  Пдф та надрукована рецептура
  Надрукований диплом
  Відео курс
  Підтримка у телеграм каналі,
  відповіді на всі запитання
  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.